ORGAN  PROWADZĄCY  PRZEDSZKOLE - DYREKTOR:
pani mgr Bożena Dzidkowska

DYREKTOR:
pani mgr Mirosława Piankowska

- wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

 

NAUCZYCIELE GRUPY I "MUSZELKI"

pani Magdalena Małczak- wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

pani Anna Raszewska - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

 

NAUCZYCIELE GRUPY II "RYBKI"

pani Agnieszka Płucienniczek - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

pani Kamila Kosobudzka - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

 

NAUCZYCIELE GRUPY III "BURSZTYNKI"

pani Kamila Nowaczek - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

pani Agnieszka Okońska - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

 

NAUCZYCIELE GRUPY IV "KRABY"

pani Ewelina Kowalczyk - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

 pani Beata Weber-Kowalska - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

 

NAUCZYCIELE GRUPY V "REKINY"

pani Aleksandra Kulas - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

pani Weronika Karnath - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

 

NAUCZYCIELE GRUPY VI "DELFINKI"

pani Magdalena Kowalczyk - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

pani Małgorzata Lisowska - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

 

NAUCZYCIELE GRUPY VII "WELONKI"

pani Anna Dołgoszej - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

pani Katarzyna Ziółkowska - wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

 

 Terapia pedagogiczna i wczesne wspomaganie:

pani Magdalena Małczak

pani Anna Dołgoszej

pani Alicja Smug

pan Michał Kozłowski

 

Dogoterapia

pan  Piotr Ziębowicz

 

NAUCZYCIEL  RYTMIKI:

pani mgr  Katarzyna Sidorowicz



NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

pani Ewa Błaszkiewicz

pani mgr Kamila Nowaczek

 

NAUCZYCIEL RELIGII:

nauczyciel religii pani Anna Mielcarek


PSYCHOLOG

Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną

w Pruszczu Gdańskim i w Straszynie - Rotmance 

 

LOGOPEDA:

pani mgr Magdalena Kowalczyk

pani mgr Agnieszka Płucienniczek

 

ĆWICZENIA GIMNASTYKI MÓZGU Z USPRAWNIANIEM MOTORYKI MAŁEJ

pani mgr Mirosława Piankowska

 

MATEMATYKA Z LITERATURĄ DLA DZIECI I GIMNASTYKĄ MÓZGU

pani mgr Mirosława Piankowska

 

POMOC NAUCZYCIELA:
pani Grażyna Strzelec - pomoc nauczyciela w grupie Rybki

pani Magdalena Kucharczyk - pomoc nauczyciela w grupie Muszelki

pani Aleksandra Brzyszcz -  pomoc nauczyciela w grupie Kraby

pani Magdalena Ptach - pomoc nauczyciela w grupie Delfinki

pani Anna Gradowska - pomoc nauczyciela w grupie Bursztynki

pani Katarzyna Meller - pomoc nauczyciela w grupie Welonki

pani Magdalena Ratajczak - pomoc nauczyciela w grupie Rekiny

KUCHARZE

 pani Agnieszka Skierka, pani Angelika Gajewska

pomoc kucharza pani Ewa Hoffman