PONIEDZIAŁEK  17 - 07 - 2017r.

Śniadanie:

8:15

Owsianka

Pieczywo żytnie i wieloziarniste z serem żółtym, szynka z kaszubskiej wędzarni,  talerz warzyw

II Śniadanie:

10:00

 Nektarynki i brzoskwinie

Obiad:

12:00

Zupa z fasolką szparagową na kurczaku, z natką

 

II danie: makaron z sosem jogurtowym, posypany borówkami i malinami,  woda z cytrynką

 

Podwieczorek:

15:00

Herbatka, wafle naturalne, bułka paryska z masełkiem, arbuz

 

 

WTOREK  18 – 07 – 2017 r.

Śniadanie:

8:15

kakao,

 bułka paryska z masełkiem, sałatka z tuńczykiem, pomidorkiem i szczypiorkiem w sosie ziołowym, ser żółty, ogórek

II Śniadanie:

10:00

 

arbuz,  winogrona

Obiad:

12:00

Zupa ziemniaczana na kurczaku, zabielana, z koperkiem i natką pietruszki

 

II Danie: jajka sadzone, ziemniaki, sałata ze śmietaną,  kompot

 

Podwieczorek:

15:00

Jogurt naturalny, wafle ryżowe z musem owocowym

 

 

ŚRODA  19 – 07 - 2017r.

Śniadanie:

8:15

Mleko z płatkami Corn Flakes

Pieczywo pszenno-żytnie i wieloziarniste z masełkiem, twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, ser żółty, szynka wieprzowa,  talerz warzyw

II Śniadanie:

10:00

 

Nektarynka i morelka

 

Obiad:

12:00

Zupa brukselkowa, zabielana, z natką i koperkiem

 

II Danie: pałeczki z kurczaka, ziemniaki, mizeria, kompot

 

Podwieczorek:

15:00

Herbatka, chałka drożdżowa z masełkiem, arbuz

 

 

 

CZWARTEK  20 - 07 -2017r.

Śniadanie:

8:15

kakao

Chleb pszenno-żytni i razowy z amarantusem, masło,  polędwica drobiowa, talerz warzyw, sos majonezowy z ziołami

II Śniadanie:

10:00

Brzoskwinie i marchewka do chrupania       

Obiad:

12:00

Zupa kalafiorowa, na kurczaku z natką pietruszki i koperkiem, zabielana

 

II Danie: bitki wieprzowe, ryż brązowy, sos pieczeniowy, surówka z młodej kapusty, kompot

Podwieczorek:

15:00

Herbatka z cytrynką,  

 galaretka owocowa, flipsy kukurydziane

 

PIĄTEK  21 – 07 - 2017r.

Śniadanie:

8:15

Mleko

Bułka paryska i chlebek z siemieniem, z masełkiem, z serem żółtym, pastą mięsną, ogórek i pomidor

 

II Śniadanie:

10:00

 Arbuz

Obiad:

12:00

Zupa żurek, na kurczaku, zabielana

 

II Danie: placki ziemniaczane z sosem jogurtowym, herbatka owocowa

Podwieczorek:

15:00

Herbatka

 Chleb pszenno-żytni i razowy z soją, z masełkiem, herbatka, pasta jajeczna, ser żółty, ogórek